پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

کاریکاتور ، 7ماه تعطیلات آقای ستاره با طعم دلار روی دلار!

کارلوس توز، فوتبالیست آرژانتینی که در فوتبال چین دستمزد هنگفتی دریافت می کرد، دوران هفت ماهه حضورش در فوتبال این کشور را همچون تعطیلات توصیف کرد و دوباره..

ادامه مطلب

انتظار یک بازی سخت در برابر فولاد را داشتم / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: انتظار یک بازی سخت در برابر فولاد خوزستان را داشتم. برانکو: انتظار یک بازی سخت در براب..

ادامه مطلب

به فیگو 392 میلیون دادیم نه 500 میلیون , اسپانسر نود شفاف‌سازی کرد

اسپانسر برنامه نود راجع به ماجرای پرداخت 500 میلیون تومان پول به لوییز فیگو جهت حضور در این برنامه تلویزیونی شفاف‌سازی کرد. اسپانسر نود بر..

ادامه مطلب

بازی با صنعت نفت سخت‌ترین بازی بعد از دربی بود/ استقلال صددرصد به بالای جدول می‌رسد ، برانکو

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان تیمش لیاقت قهرمانی در نیم فصل را داشتند، گفت: بازی با نفت را غیر از دربی با استقلال، سختترین بازی نیم فصل می‌دانست..

ادامه مطلب

چلسی از شکست در آنفیلد گریخت

به گزارش تسنیم، حساس ترین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس با تساوی یک بر یک لیورپول در منزل اش برابر چلسی به آخر رسید. چلسی از شکست در آنفی..

ادامه مطلب

تیم‌های عربستانی و اماراتی باید به کشور عزیزمان ایران بیایند , خبر خوب جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران AFC

سرانجام تلاش‌های فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ثمر داد و کمیته مسابقه های کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز به میزبانی کشور عزیزمان ایران از تیم‌های عربستانی و ..

ادامه مطلب

روسیه قطعنامه ژاپن راجع به سوریه را هم وتو کرد

دولت روسیه قطعنامه پیشنهادی ژاپن درخصوص تمدید یک ماهه ماموریت کمیته مسئول تحقیقات راجع به تسلیحات شیمیایی سوریه را وتو کرد. روسیه قطعنامه ژ..

ادامه مطلب

توقعی جز کسب مقامی دیگر از فوتبال ساحلی وجود نداشت / مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی کسب مقام سوم جام بین قاره ای دنیا و عناوین فردی ملی پوشان در مراسم برترین‌های دنیا را تبریک گفت. مهدی تاج: توقعی جز..

ادامه مطلب

انتشار گلچینی از گل‌هایی که به عربستان زده ، پاسخ دندانشکن علی دایی به سعودی‌ها

به گزارش خبرآنلاین، صبحگاه امروز بود که خبری در رسانه های عربستانی منتشر شد که در آن مدافع و کاپیتان اسبق تیم ملی این کشور اهانت بی شرمانه ای به عل..

ادامه مطلب

واکنش فدراسیون فوتبال سوریه به خبر جنجالی یک روزنامه ایرانی

مدیر تیم ملی فوتبال سوریه ادعای یک روزنامه ایرانی درباره‌ی عنوان برخورد کشور عزیزمان ایران با زنان بی‌حجاب سوریه‌ای در ورزشگاه آزادی و شکایت از کشور عزیزمان..

ادامه مطلب