پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

«وی مثل وندتا» سریال می‌شود

به گزارش ایسنا، «کمیک بوک» نوشت: سریال تلویزیونی «وی مثل وندتا» بیش از یک دهه بعد از پخش فیلم آن، ساخته می شود. «وی مثل وندتا» سریال می شود..

ادامه مطلب

لباس‌های بادی هم به کار پالتی‌ها نیامد ، افزایش صدا سیما به فینال خنداننده‌شو

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مرحله سوم مسابقه ادابازی در برنامه خندوانه شروع شد. افزایش صدا سیما به فینال خنداننده شو/ لباس های بادی ه..

ادامه مطلب

هنگامی که جرج کلونی دروغ‌های هالیوود را افشا می‌کند

جرج کلونی علی رغم تصویر قشنگ و بی‌نقصی که هالیوود از سبک زندگی آمریکایی دهه 50 میلادی در نزدیکی شهر شهرها نشان می‌دهد، در فیلم تازه‌اش با طنزی تلخ به عنو..

ادامه مطلب

گفت و گو با بهاره رهنما، راجع به بازیگری و کارگردانی

بهاره رهنما در سال های اخیر فارغ از نوشتن نمایشنامه با اجرای نمایش هایی با محوریت دغدغه های زنان به عنوان یک بازیگر زن روشنفکر طرفدار حقوق مشروع و به حق زنان ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

اظهارات فرحبخش راجع به حواشی فیلمش

کارگردان فیلم «پا تو کفش من نکن» با اشاره به اعلام وزارت ارشاد راجع به رده سنی که این فیلم را می‌توانند ببینند، اظهار کرد: وزارت ارشاد در نامه‌ای به سین..

ادامه مطلب

بازیگرانی که در خانواده سینمایی بزرگ شده است اند را قضاوت نکنید/ من بعد از کار د

بازیگر فیلم ‘شماره ۱۷ سهیلا’ گفت: بالاخره هرکس در خانواده‌ای به دنیا می‌آید و نمی‌توان گفت که مثلاً شما نباید در خانواده‌ای سینمایی به دن..

ادامه مطلب

در نقش یک زن پوش بازی می‌کنم / میرطاهر مظلومی

بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما راجع به نمایش تازه خود «بنگاه تئاترال» که با حضور پیشکسوتان عرصه نمایش در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود، گفت: جهت نخستن بار است که ..

ادامه مطلب

هنرپیشه زن سینما در کنار کارلوس کی روش

هنرپیشه زن سینما با کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ملاقات کرد. هنرپیشه زن سینما در کنار کارلوس کی روش ع..

ادامه مطلب

تصویر + گریم متفاوت مهدی هاشمی 36 سال پیش در فیلمی تاریخی

مهدی هاشمی بازیگر مطرح سینمای ایران، اینستاگرامش را با تصویری از فیلم «مرگ یزدگرد» مربوط به 36 سال پیش به روز کرد. گریم متفاوت مهدی هاشمی 36..

ادامه مطلب