پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

خداحافظی سحر ولدبیگی از برنامه دورهمی

برنامه تلویزیونی «دورهمی» از هفته آینده، فقط با ایفای نقش سروش جمشیدی روی آنتن می‌رود. خداحافظی سحر ولدبیگی از برنامه دورهمی عبارات مهم : مهمان ..

ادامه مطلب

پنج سال از عمرم صرف ساخت «ماهورا» شد

حمید زرگر نژاد کارگردان فیلم «ماهورا» که امسال در بخش مسابقه جشنواره فجر شرکت کرده است.این فیلم پنجشنبه گذشته در سینمای رسانه ها به نمایش درآمد. . ..

ادامه مطلب

«لقمه» صدای همه مردم است

اگر در اینترنت «لقمه» را دیده باشید، حتما لقمانیان را هم دیده‌اید! عروسک‌گردان فامیل‌دور که این‌بار هنر او را با دابسمش‌های عروسکی می‌بینیم که شبیه خود اوست. ..

ادامه مطلب

«وی مثل وندتا» سریال می‌شود

به گزارش ایسنا، «کمیک بوک» نوشت: سریال تلویزیونی «وی مثل وندتا» بیش از یک دهه بعد از پخش فیلم آن، ساخته می شود. «وی مثل وندتا» سریال می شود..

ادامه مطلب

لباس‌های بادی هم به کار پالتی‌ها نیامد ، افزایش صدا سیما به فینال خنداننده‌شو

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مرحله سوم مسابقه ادابازی در برنامه خندوانه شروع شد. افزایش صدا سیما به فینال خنداننده شو/ لباس های بادی ه..

ادامه مطلب

هنگامی که جرج کلونی دروغ‌های هالیوود را افشا می‌کند

جرج کلونی علی رغم تصویر قشنگ و بی‌نقصی که هالیوود از سبک زندگی آمریکایی دهه 50 میلادی در نزدیکی شهر شهرها نشان می‌دهد، در فیلم تازه‌اش با طنزی تلخ به عنو..

ادامه مطلب

گفت و گو با بهاره رهنما، راجع به بازیگری و کارگردانی

بهاره رهنما در سال های اخیر فارغ از نوشتن نمایشنامه با اجرای نمایش هایی با محوریت دغدغه های زنان به عنوان یک بازیگر زن روشنفکر طرفدار حقوق مشروع و به حق زنان ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

اظهارات فرحبخش راجع به حواشی فیلمش

کارگردان فیلم «پا تو کفش من نکن» با اشاره به اعلام وزارت ارشاد راجع به رده سنی که این فیلم را می‌توانند ببینند، اظهار کرد: وزارت ارشاد در نامه‌ای به سین..

ادامه مطلب

بازیگرانی که در خانواده سینمایی بزرگ شده است اند را قضاوت نکنید/ من بعد از کار د

بازیگر فیلم ‘شماره ۱۷ سهیلا’ گفت: بالاخره هرکس در خانواده‌ای به دنیا می‌آید و نمی‌توان گفت که مثلاً شما نباید در خانواده‌ای سینمایی به دن..

ادامه مطلب