پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

اعترافات ٨٨ چگونه پخش شد

رئيس اسبق صداوسيما را درخيابان پاستور شرقي بعد از گيت اول بازرسي ملاقات مي كنم. بنايي قديمي كه طبق گفته كارمندانش شناسنامه اي ٦٠ساله دارد و متعلق به خاندا..

ادامه مطلب

دولت به حمایت از نیروی مسلح ادامه می‌دهد / روحانی

رییس جمهور با گرامیداشت روز تاریخی 13 آبان و تبعید امام راحل ، گفت: بخشی از صحبت حضرت امام (ره) در چهارم آبان سال 43 به دفاع از عزت و استقلال ارتش تخص..

ادامه مطلب

سیاستمدار اصیل

جنگجویی را که مشق رزم نکرده و تنها بر مبنای « آرمان» هایش اسلحه به دست می گیرد چریک می نامند. مبارزه جهت پاسداری از آرمان، گوشت و پوست را پیش چَشم چ..

ادامه مطلب

ترامپ تا &quot/ از پسرم می‌ترسید ، سر حد مرگ&quot، پدر مدیر سابق اف‌بی‌آی

پدر مدیر سابق اف‌بی‌آی گفت، علت اخراج پسرش این بود که رئیس‌جمهوری آمریکا تا سر حد فوت از او می‌ترسیده است.  پدر مدیر سابق اف بی آی: ت..

ادامه مطلب

روحانی در مرحله اول پیروز می‌شود ، اعضای شورای نگهبان بی‌طرفی خود را حفظ کنند، قالیباف تکرار احمدی‌نژاد است

شهردار دوران اصلاحات گفت: شورای نگهبان جایگاه نظارتی دارد و در انتخابات اگر اعضای آن به کاندیدایی باور و قصد حمایت از او را دارند نباید قانوناً و شر..

ادامه مطلب

نسبت به کاندیداها نفیاٌ یا اثباتاٌ نظری اعلام نکردم/ حضور مردم در انتخابات سپر امنیتی است ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «حضور مردم در انتخابات سپر امنیتی جهت کشور ایجاد می‌کند» گفت: بنده نفیاً یا اثباتاً نسبت به کاندیداها نظری اعلام نکردم..

ادامه مطلب

از احمدی‌نژاد دفاع کردید، سرتان را اوج بگیرید!

امروز نسل تازه ای ها بهتر از “بابا”های ارزش فکر می کنند، می نویسند و عمل می کنند. نمونه اش یادداشت زیر است که پسر27ساله ام محمدرضا نوشته است. ..

ادامه مطلب

چرا شعارهای هزاران کارگر در حمایت از روحانی را منتشر نمی‌کنید

برگزاری مراسم روز جهانی کارگر جهت ما یک حرکت گزینشی و نمایشی نبوده و این مراسم هر ساله با حضور کارگرانی با سلایق سیاسی متفاوت برگزار می‌شود ولی تاکید می‌کن..

ادامه مطلب

وعده ی رئیسی جهت زیاد کردن سه برابری یارانه یعنی بازگشت تورم کشور عزیزمان ایران

المانیتور نوشت: در نخستین مناظره تلویزیونی بین شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری کشور عزیزمان ایران ابراهیم رییسی تولیت آستان قدس، تصویر سیاهی از اوضاع اق..

ادامه مطلب

تکذیب عضویت ناطق نوری در جبهه اصولگرایان معتدل

روابط عمومی دفتر حجت الاسلام ناطق نوری با صدور اطلاعیه ای انتصاب ایشان به تشکل ها، جبهه و گروه های حزبی را رد و تاکید کرد وی عضو هیچ حزب و یا تشکلی ن..

ادامه مطلب