پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

نجات عامل شکنجه هالیوودی از قصاص

مرد معتاد که جهت پیدا کردن نیم کیلو تریاکی که از او دزدی شده است بود دوستش را شکنجه داده و با آویزان کردن از سقف، فوت تلخ وی را رقم زد دیروز از اتها..

ادامه مطلب

کشتن برادرم یکی از اهداف زندگی‌ام بود!

«من در زندگی‌ هدف‌گذاری می‌کنم و هر چند وقت یک‌ بار اهدافم را نو می‌کنم. ‌کشتن برادرم هم یکی از اهداف من بود.»  کشتن برادرم یکی از اهداف زندگی ام ..

ادامه مطلب

قناری دزد تهرانپارس دستگیر شد

به گزارش مهر، مدیر کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با اعلام این خبر گفت: در جهت اجرای طرح رعد و تدابیر سلسله مراتب فرماندهی، تیمی از ماموران این کلانتر..

ادامه مطلب

جزییات دزدی مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی تهران-قم اعلام شد

جزئیات دزدی مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی تهران-قم از سوی رییس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی تشریح شد. جزییات دزدی مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی..

ادامه مطلب

سارقان هنگام فرار به 3 ماشین آسیب زدند

به گزارش میزان، ساعت 2 بامداد امروز ماموران گشت کلانتری انقلاب حین گشت زنی در خیابان جمال زاده با واکنش‌ها مشکوک سرنشینان یک دستگاه ماشین پراید روبرو شد..

ادامه مطلب

سرقت از طریق خرید تلفنی ، «گل آقا» به اتهام دزدی دستگیر شد

در پی تماس های متعدد شهروندان با فوریت های پلیسی۱۱۰ «گل آقا» که به صورت تلفنی سفارش کالا می داد و کالا را در محل قرار دزدی می کرد، دستگیر شد. ..

ادامه مطلب

عکس) + تصادف در آزادراه پل زال- خرم آباد با 2 کشته و 4 زخمی (

رییس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: بر اثر برخورد یکدستگاه خودروی سواری زانتیا و و یکدستگاه تریلر کشنده در ابتدای عوارضی آزادراه پل زال – خرم آباد 2 نفر کشته..

ادامه مطلب

دستگیری قاتل چکشی بعد از 6 سال

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که شش سال قبل با ضربات چکش باعث فوت فرد دیگری شده است و متواری شده است بود، شناسایی و دستگیر شد. دستگیر..

ادامه مطلب

قاتل ستایش قریشی فردا محاکمه می شود

وکیل مدافع خانواده ستایش قریشی از ادامه پیگیری به پرونده قتل این دختر خردسال در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران خبرداد و گفت: جلسه بعدی دادگا..

ادامه مطلب

سلفی در بوکان قربانی گرفت

به گزارش جام جم آنلاین، مسئول فوریت های پزشکی سردشت روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر غرق شدن مردی 35 ساله ب..

ادامه مطلب