پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

روسیه دوست آمریکا نیست / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل اعلام کرد که با وجود همکاری میان مسکو و واشنگتن در زمینه های متفاوت ولی روسیه دوست آمریکا نیست. نیکی هیلی: روسیه..

ادامه مطلب

تشکیلات خودگردان به دنبال مواضع جسورانه ، کاخ سفید نپذیرفتن پنس از سوی عباس را تاسف‌بار خواند

در حالیکه تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار اتخاذ مواضعی جسورانه‌ در قبال به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل شده است هست، دولت ترامپ با سرزنش ..

ادامه مطلب

۲۹ مارس ۲۰۱۹ از اتحادیه اروپا خارج خواهیم شد / ترزا می

نخست وزیر انگلیس در نشست مجلس عوام این کشور اعلام کرد: ۲۹ مارس ۲۰۱۹ از اتحادیه اروپا خارج خواهیم شد. ترزا می:۲۹ مارس ۲۰۱۹ از اتحادیه اروپا خ..

ادامه مطلب

استقبال موشکی از وزیر دفاع آمریکا و دبیرکل ناتو در کابل!

خبرگزاری فرانسه گزارش داد، وزیر دفاع آمریکا به همراه ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو به شهر کابل پایتخت افغانستان سفر کردند. این در حالی است که گفته شده..

ادامه مطلب

تبعیض نژادی در آمریکا رو به گسترش است ، ترامپ باید استیضاح شود

فعال صلح و نویسنده آمریکایی، تبعیض نژادی در آمریکا را یک واقعیت رو به گسترش ‏خواند و گفت سخنان وسیاست های نژادپرستانه دونالد ترامپ آشکار است و کنگره ب..

ادامه مطلب

12 برابر قوی‌تر از آزمایش چهارم ، جزییاتی از بمب هیدورژنی آزمایش شده است کره‌شمالی

کره جنوبی برآورد کرده هست، بمب هیدروژنی که کره شمالی دیروز (یکشنبه) آن را آزمایش کرد حدود 12 برابر از آزمایش چهارم هسته ای این کشور قدرتمندتر بوده است...

ادامه مطلب

واکنش آمریکا به کم کردن دیپلمات‌های خود در روسیه

وزارت خارجه آمریکا به دستور پوتین مبنی بر خروج ۷۵۵ دیپلمات آمریکایی از این کشور تصویر العمل نشان داد. واکنش آمریکا به کم کردن دیپلمات های خود در..

ادامه مطلب

لغو طرح ممنوعیت حمل نوت بوک در پروازهای سعودی به مقصد آمریکا

خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه در گزارشی از ریاض به نقل از هواپیمایی سعودی اعلام کرد که از امروز ممنوعیت همراه داشتن لب تاپ و تبلت در پروازهای به مقصد آ..

ادامه مطلب

تصویری متفاوت از برج‌های لندن!

در حاشیه آتش سوزی در برج گرنفل، پالیتیکال کارتونز این طرح را با عنوان «امنیت در برابر آتش» منتشر کرد. تصویری متفاوت از برج های لندن! عبارا..

ادامه مطلب

حمله توئیتری مجدد ترامپ به شهردار لندن

رئیس جمهوری آمریکا که بعد از اتفاق تروریستی اخیر لندن، شهردار این شهر را آماج حملات لفظی خود قرار داده بود، بار دیگر وی را به باد انتقاد گرفت. ..

ادامه مطلب