پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

«اردوغان » آمریکا را ترساندن کرد

رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد که اگر آمریکا دست از ایجاد بحران ارزی بر ندارد، راه‌های دیگری را جهت ادامه کارهای مربوط به ارز دنبال خواهیم کرد. «..

ادامه مطلب

روسیه تحریم های تازه آمریکا را اعلان جنگ تجاری خواند

نخست وزیر روسیه اعلام کرد، شدت یافتن تحریم های کشورش از سوی آمریکا چیزی جز اعلان جنگ تجاری و اقتصادی علیه مسکو نیست.  روسیه تحریم های ت..

ادامه مطلب

زنان ایزدی مجبور به ترک فرزندان متولد شده است از عنصرهای داعش هستند / تلگراف

یک روزنامه انگلیسی به بحران زنان ایزدی مبنی بر ترک فرزندانشان که در نتیجه تجاوزات عنصرهای تروریستی داعش متولد شده‌اند، پرداخت. تلگراف: زن..

ادامه مطلب

پس از نشست ناتو با پوتین دیدار می‌کنم/ روسیه میزبان خوبی جهت جام جهانی فوتبال بوده است ، ترامپ

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد پرس، «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا امروز-چهارشنبه- گفت بعد از حضور در نشست سران ناتو، با «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسی..

ادامه مطلب

بسته تازه تدابیر اقتصادی در راه است ، دفاع نخست وزیر تازه اردن از کابینه‌

نخست وزیر تازه اردن ضمن دفاع از کابینه خود در برابر انتقادات مردم وعده بسته تدابیر تازه اقتصادی را داد. دفاع نخست وزیر تازه اردن از کابینه..

ادامه مطلب

بولتون مانع مهم بر سر راه روابط کره‌شمالی-آمریکا است

یک روزنامه حامی پیونگ‌یانگ‌ جان بولتون را مانع مهم روابط آمریکا-کره‌شمالی معرفی کرد. بولتون مانع مهم بر سر راه روابط کره شمالی-آمریکا است ..

ادامه مطلب

ابهام راجع به آینده ولیعهد سعودی بعد از تیراندازی «الخزامی» ، بن سلمان کجاست؟

پیشتر، بعضی از منابع، شب حادثه، از احتمال زخمی‌شدن بن‌سلمان خبر داده بودند ولی آن چه مسلم بوده، این است که ولیعهد سعودی بعد از این اتفاق در رسانه‌ها ت..

ادامه مطلب

البغدادی با فرزند و دامادش در نوار مرزی عراق با سوریه است

یک منبع نظامی عراقی به تشریح آخرین اخبار مربوط به سرکرده داعش و مکانی که وی در آن به سر می برد، پرداخت. البغدادی با فرزند و دامادش در نوار ..

ادامه مطلب

آمریکا تروریست‌ها را در جنوب سوریه آموزش می‌دهد / وزیر خارجه روسیه

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد اتفاقات عجیبی در جنوب سوریه در منطقه “التنف” ،تحت تسلط آمریکا رخ می‌دهد و آن آموزش گروه‌های تروریستی به وسیله ..

ادامه مطلب

آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد/ ۶۰ دیپلمات آمریکایی اخراج خواهند شد ، سفیر روسیه

سفیر روسیه در واشنگتن در تصویر العمل به اخراج جمعی از دیپلمات‌های این کشور از آمریکا گفت: واشنگتن تنها زبان زور را می‌فهمد. سفیر روسیه: آمریکا ..

ادامه مطلب