پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

حساب‌های سپرده قوه قضاییه قانونی است ، ۶۳ حساب بانکی در طول ۲۳ سال افتتاح و ب

سوال مطرح شده است مربوط به سال ۹۰ راجع به مصاحبه وزیر وقت اقتصاد نسبت به حساب‌های قوه قضاییه است. افتتاح حساب های قوه قضاییه به سال ۷۸ بر می ..

ادامه مطلب

اضلاع محرک قیمت سکه نقدی

روز دوشنبه، سکه تمام بهار آزادی در مقطعی از مرز ۳ میلیون تومانی عبور کرد، ولی با زیاد کردن فروش ها ساعت ۴ بعدازظهر در میانه کانال ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار توم..

ادامه مطلب

یارانه خرداد ماه واریز و قابل برداشت شد

هشتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به خرداد ماه امسال ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۹۷.۰۳.۲۴ به حساب سرپرستان خانوار ها واریز و قابل برداشت شد. ..

ادامه مطلب

طرح تازه ۳۶ هزار تومان گران شد ، افزایش دسته‌جمعی قیمت سکه

در جریان معاملات بازار تهران، سکه طرح تازه با ۳۶ هزار تومان زیاد کردن مواجه شد و قیمت آن به دو میلیون و ۱۸۲ هزار تومان رسید. افزایش دسته جمعی ..

ادامه مطلب

افزایش قیمت در بازار پروتئین‌های دامی

بررسی‌ها نشان‌ می‌دهد که قیمت انواع گوشت قرمز با زیاد کردن محسوسی نسبت به یک ماه قبل همراه شده است هست؛ به طوری که قیمت هر کیلوگرم ماهیچه گوساله به ..

ادامه مطلب

شاخص بورس ۶ رقمی می‌شود؟

معاملات روز گذشته بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد چشمگیر ۷۱۳ واحدی شاخص کل و عبور از کانال ۹۷ هزار واحدی به آخر رسید. کانال شکنی های پی در پی ن..

ادامه مطلب

بازار آپارتمان‌های نوساز پایتخت

متولیان و کارشناسان بازار مسکن معتقدند یکی از شروط مهم جهت ورود دوباره بازار مسکن به دوره رونق، مصرفی ماندن این بخش هست. به تعبیر دیگر علی رغم دوره‌..

ادامه مطلب

اثر قیمتی «سن بنا» در آپارتمان‌های منطقه ۶

کاهش ۲۰ تا ۴۰ درصدی قیمت آپارتمان‌های کهنه‌ساز در منطقه ۶ در مقایسه با واحدهای نوساز، باعث شده است منزل اولی‌های بسیاری تملک این گروه از آپارتمان‌ها را به دی..

ادامه مطلب

لازم است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازبینی قرار گیرد / جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور گفتک مورد نیاز است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازبینی و آسیب‌شناسی قرار گیرد. جهانگیری:لازم..

ادامه مطلب

دورنمای قیمت نفت جهت چهارمین ماه متوالی پایین آمد

بانک‌های سرمایه‌ گذاری با انتظار تحلیلگران‌شان جهت زیاد کردن عرضه از سوی اوپک بعد از آخر وقت اجرای توافق کم کردن تولید، قیمت مورد پیش‌بینی جهت هر بشکه ن..

ادامه مطلب