پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

افزایش قیمت در بازار پروتئین‌های دامی

بررسی‌ها نشان‌ می‌دهد که قیمت انواع گوشت قرمز با زیاد کردن محسوسی نسبت به یک ماه قبل همراه شده است هست؛ به طوری که قیمت هر کیلوگرم ماهیچه گوساله به ..

ادامه مطلب

شاخص بورس ۶ رقمی می‌شود؟

معاملات روز گذشته بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد چشمگیر ۷۱۳ واحدی شاخص کل و عبور از کانال ۹۷ هزار واحدی به آخر رسید. کانال شکنی های پی در پی ن..

ادامه مطلب

بازار آپارتمان‌های نوساز پایتخت

متولیان و کارشناسان بازار مسکن معتقدند یکی از شروط مهم جهت ورود دوباره بازار مسکن به دوره رونق، مصرفی ماندن این بخش هست. به تعبیر دیگر علی رغم دوره‌..

ادامه مطلب

اثر قیمتی «سن بنا» در آپارتمان‌های منطقه ۶

کاهش ۲۰ تا ۴۰ درصدی قیمت آپارتمان‌های کهنه‌ساز در منطقه ۶ در مقایسه با واحدهای نوساز، باعث شده است منزل اولی‌های بسیاری تملک این گروه از آپارتمان‌ها را به دی..

ادامه مطلب

لازم است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازبینی قرار گیرد / جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور گفتک مورد نیاز است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازبینی و آسیب‌شناسی قرار گیرد. جهانگیری:لازم..

ادامه مطلب

دورنمای قیمت نفت جهت چهارمین ماه متوالی پایین آمد

بانک‌های سرمایه‌ گذاری با انتظار تحلیلگران‌شان جهت زیاد کردن عرضه از سوی اوپک بعد از آخر وقت اجرای توافق کم کردن تولید، قیمت مورد پیش‌بینی جهت هر بشکه ن..

ادامه مطلب

ارزانی در آینده نزدیک ، قیمت مرغ بیش از ۷۵۰۰ تومان منطقی نیست

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ گران‌تر از ۷۵۰۰ تومان منطقی نیست و با توجه به کارها صورت گرفت..

ادامه مطلب

یارانه نقدی ضامن وام ازدواج شد

متقاضیان دریافت وام ازدواج می‌توانند این تسهیلات را به‌پشتوانه یارانه نقدی، ارایه گواهی تعهد کسر اقساط کارمندی و گارانتی با استفاده از پروانه کسب دریافت ..

ادامه مطلب

قرارداد خرید 60 فروند هواپیما امضا شد ، توافق آسمان‌ایر و بویینگ در تهران

دقایقی پیش، با حضور وزیر کار و نمایندگان شرکت بویینگ و آسمان ایر، قرارداد نهایی خرید 60 فروند هواپیمای بویینگ 737 بین دو شرکت آسمان ایر و بویینگ به امضا ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 744 تومان ، نوسات قیمت طلا و سکه در بازار

امروز سکه طرح قدیم به یک میلیون و 205 هزار و 750 تومان و طرح تازه یک میلیون و 180 هزار تومان به فروش رسید.  نوسات قیمت طلا و سکه در بازار..

ادامه مطلب