پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

میانگین بارش در کشور عزیزمان ایران ۱۶۶ میلی‌متر است

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، میانگین بارش هر سال در کشور عزیزمان ایران را ۱۶۶ میلی‌متر ذکر کرد و گفت: این میزان در سمنان فقط ۹۷ میلی‌متر گزا..

ادامه مطلب

آب شور دریا به قیمت شیرین به مردم آبادان فروخته می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه آب شور دریا به قیمت آب شیرین به مردم آبادان فروخته می‌شود.  آب شور دریا به قیمت ش..

ادامه مطلب

هیچ مسئله خاصی وجود ندارد / واکنش میراث فرهنگی اصفهان به ترک‌های پل خواجو

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان در تصویر العمل به تصویرهای انتشار یافته از ترک‌های ایجاد شده است در بعضی دهانه‌های پل خواجو گفت: در حال حاضر هیچ مسئله خا..

ادامه مطلب

هدر رفت٣ميليارد دلارآب , هشدار

در جامعه صنعتی و مدرن امروز یکی از مسائلی که بسیار تامل برانگیز است ایجاد و تولید «ضایعات و پسماند» بخش کشاورزی است که میزان آن نیز قابل ملاحظه و غیرقابل گذشت ..

ادامه مطلب

هشدار وزیر نیرو جهت بی آبی

در حال حاضر اوضاع آب کشور در شرایط زیر نرمال واقع شده است است به همین علت وزیر نیرو هشدار داده که در بخش های نظیر کشاورزی، صنعت و محیط زیست در امسال..

ادامه مطلب

نباید این طرح باعث زیاد کردن هزینه شود ، حذف سالیانه طرح ترافیک در حد یک ایده است

نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه از بین بردن سالیانه طرح ترافیک در حد یک ایده بوده و هنوز اجرایی نشده هست، گفت که این طرح علاوه بر تح..

ادامه مطلب

تابلوی ایست رانندگان ، اجرایی شدن قانون عصای سفید از ابتدای مهرماه , عصای سفید

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا با اشاره به اجرایی شدن قانون عصای سفید از ابتدای مهرماه گفت: این قانون به پیشنهاد راهنمایی و رانندگی در هیئت دولت تصویب شده است..

ادامه مطلب

شهرداری جایگزین نوسازی بافت فرسوده به سمت تخریب باغات رفته بود / محسن هاشمی

رییس شورای شهر اسلامی پایتخت کشور عزیزمان ایران عبور از بافت فرسوده یکی از اهداف شورای شهر پنجم عنوان کرد.  محسن هاشمی: شهرداری جایگزین نوساز..

ادامه مطلب

قرارگاه اجتماعی توفیقی نداشته است ، درصد متکدیان خارجی هستند

معاون اجتماعی مرکز اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور گفت: قرارگاه‌های آسیب‌های اجتماعی راه‌اندازی و در حال فعالیت هستند ولی با پرسشها زیادی دست و پنجه نرم م..

ادامه مطلب

افزایش سن ازدواج مردان به مرز 28 سال

تغییرات میانگین سن در نخستین ازدواج جهت زنان در نقاط روستایی به مراتب زیاد از نقاط شهری بوده است. افزایش سن ازدواج مردان به مرز 28 سال ..

ادامه مطلب