پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

بولتون مانع مهم بر سر راه روابط کره‌شمالی-آمریکا است

یک روزنامه حامی پیونگ‌یانگ‌ جان بولتون را مانع مهم روابط آمریکا-کره‌شمالی معرفی کرد. بولتون مانع مهم بر سر راه روابط کره شمالی-آمریکا است ..

ادامه مطلب

گلر دوم سپاهان می‌شوم ولی در استقلال نمی‌مانم! ، دروازه‎بان استقلال ساز جدایی کوک کرد/ حسینی

دروازه‌بان استقلال با فرد نزدیک امیر قلعه‌نویی تماس گرفته و می‌خواهد از استقلال جدا شود.  دروازه‎بان استقلال ساز جدایی کوک کرد/حسینی..

ادامه مطلب

ابهام راجع به آینده ولیعهد سعودی بعد از تیراندازی «الخزامی» ، بن سلمان کجاست؟

پیشتر، بعضی از منابع، شب حادثه، از احتمال زخمی‌شدن بن‌سلمان خبر داده بودند ولی آن چه مسلم بوده، این است که ولیعهد سعودی بعد از این اتفاق در رسانه‌ها ت..

ادامه مطلب

کشته شدن یک نفر در تجمعات کازرون/ درگیری‌های پراکنده‌ همچنان وجود دارد ، او

تبادار با تصریح این‌که تجمع اخیر بعضی افراد در کازرون غیرقانونی بوده هست، تعداد یک کشته ناشی از این تجمع‌ها را تایید و عنوان کرد: درگیری‌های پراکنده‌ای..

ادامه مطلب

ثبت نام نوبت دوم آزمون تعیین سطح زبان دکتری دانشگاه آزاد شروع شد

ثبت نام نوبت دوم آزمون تعیین سطح زبان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی شروع شد و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ادامه دارد.  ثبت نام..

ادامه مطلب

البغدادی با فرزند و دامادش در نوار مرزی عراق با سوریه است

یک منبع نظامی عراقی به تشریح آخرین اخبار مربوط به سرکرده داعش و مکانی که وی در آن به سر می برد، پرداخت. البغدادی با فرزند و دامادش در نوار ..

ادامه مطلب

مجریان صدا و سیما در سنگلاخ ادبیات فارسی

چندی پیش مدیر فرهنگستان ادب و هنر پارسی، در یک برنامه افتتاحیه، حضور پیدا و موضوعاتی را طرح کرد که عملا بخشی از مجریان صدا وسیما را با چالش مواجه کرد. او..

ادامه مطلب

کابینه دوازدهم نیاز به یک جراحی بزرگ دارد / ناصری

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص انتقادات رئیس‌جمهور نسبت به بعضی از مدیران و وزرا گفت: کابینه دوزادهم نیاز به یک جراحی بزرگ دارد تا امید و نشاط اجتماع..

ادامه مطلب

آمریکا تروریست‌ها را در جنوب سوریه آموزش می‌دهد / وزیر خارجه روسیه

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد اتفاقات عجیبی در جنوب سوریه در منطقه “التنف” ،تحت تسلط آمریکا رخ می‌دهد و آن آموزش گروه‌های تروریستی به وسیله ..

ادامه مطلب