پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

واکنش تند مهدی طارمی به استوری جنجالی علیه پرسپولیس (عکس)

به گزارش ایلنا، شب گذشته و بعد از باخت تلخ پرسپولیس برابر السد بود که پیامی در صفحات مجازی پر شد که در آن مهدی طارمی در یک استوری کنایه آمیز به طرفدارا..

ادامه مطلب

خداحافظی سحر ولدبیگی از برنامه دورهمی

برنامه تلویزیونی «دورهمی» از هفته آینده، فقط با ایفای نقش سروش جمشیدی روی آنتن می‌رود. خداحافظی سحر ولدبیگی از برنامه دورهمی عبارات مهم : مهمان ..

ادامه مطلب

استقلال خواستار دخالت فیفا جهت حل مسئله میزبانی است / ادعای سایت سعودی

سایت عربستانی مدعی شد که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران در حال مکاتبه با مدیر فیفا است تا مسئله میزبانی با نماینده عربستانی را حل کند. ..

ادامه مطلب

پنج سال از عمرم صرف ساخت «ماهورا» شد

حمید زرگر نژاد کارگردان فیلم «ماهورا» که امسال در بخش مسابقه جشنواره فجر شرکت کرده است.این فیلم پنجشنبه گذشته در سینمای رسانه ها به نمایش درآمد. . ..

ادامه مطلب

سرقت از طریق خرید تلفنی ، «گل آقا» به اتهام دزدی دستگیر شد

در پی تماس های متعدد شهروندان با فوریت های پلیسی۱۱۰ «گل آقا» که به صورت تلفنی سفارش کالا می داد و کالا را در محل قرار دزدی می کرد، دستگیر شد. ..

ادامه مطلب

اعترافات ٨٨ چگونه پخش شد

رئيس اسبق صداوسيما را درخيابان پاستور شرقي بعد از گيت اول بازرسي ملاقات مي كنم. بنايي قديمي كه طبق گفته كارمندانش شناسنامه اي ٦٠ساله دارد و متعلق به خاندا..

ادامه مطلب

نخستین گل الکسیس سانچز در اولدترافورد ، پیروزی خانگی منچستر یونایتد

تیم فوتبال منچستر یونایتد در دیدار خانگی برابر هادرسفیلد به پیروزی دست پیدا کرد. پیروزی خانگی منچستر یونایتد/ نخستین گل الکسیس سانچز در ا..

ادامه مطلب

روسیه دوست آمریکا نیست / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل اعلام کرد که با وجود همکاری میان مسکو و واشنگتن در زمینه های متفاوت ولی روسیه دوست آمریکا نیست. نیکی هیلی: روسیه..

ادامه مطلب