پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

چلسی از شکست در آنفیلد گریخت

به گزارش تسنیم، حساس ترین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس با تساوی یک بر یک لیورپول در منزل اش برابر چلسی به آخر رسید. چلسی از شکست در آنفی..

ادامه مطلب

تیم‌های عربستانی و اماراتی باید به کشور عزیزمان ایران بیایند , خبر خوب جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران AFC

سرانجام تلاش‌های فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ثمر داد و کمیته مسابقه های کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز به میزبانی کشور عزیزمان ایران از تیم‌های عربستانی و ..

ادامه مطلب

آژانس تا امروز به همه اماکن مورد نظرش در کشور عزیزمان ایران دسترسی داشته است / آمانو

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: کشور عزیزمان ایران به اجرای تعهدات خود در برجام ادامه می‌دهد و آژانس به همه مکان‌های مورد نیازش در کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

بازار آپارتمان‌های نوساز پایتخت

متولیان و کارشناسان بازار مسکن معتقدند یکی از شروط مهم جهت ورود دوباره بازار مسکن به دوره رونق، مصرفی ماندن این بخش هست. به تعبیر دیگر علی رغم دوره‌..

ادامه مطلب

تاثیر دیابت بر زنان متفاوت از مردان است

شیوع دیابت در زنان و مردان تقریبا به یک اندازه مرسوم هست، ولی نحوه تاثیر آن بر زنان متفاوت از مردان است.  تاثیر دیابت بر زنان متفاوت..

ادامه مطلب

روسیه قطعنامه ژاپن راجع به سوریه را هم وتو کرد

دولت روسیه قطعنامه پیشنهادی ژاپن درخصوص تمدید یک ماهه ماموریت کمیته مسئول تحقیقات راجع به تسلیحات شیمیایی سوریه را وتو کرد. روسیه قطعنامه ژ..

ادامه مطلب

۲۹ مارس ۲۰۱۹ از اتحادیه اروپا خارج خواهیم شد / ترزا می

نخست وزیر انگلیس در نشست مجلس عوام این کشور اعلام کرد: ۲۹ مارس ۲۰۱۹ از اتحادیه اروپا خارج خواهیم شد. ترزا می:۲۹ مارس ۲۰۱۹ از اتحادیه اروپا خ..

ادامه مطلب

اثر قیمتی «سن بنا» در آپارتمان‌های منطقه ۶

کاهش ۲۰ تا ۴۰ درصدی قیمت آپارتمان‌های کهنه‌ساز در منطقه ۶ در مقایسه با واحدهای نوساز، باعث شده است منزل اولی‌های بسیاری تملک این گروه از آپارتمان‌ها را به دی..

ادامه مطلب

توقعی جز کسب مقامی دیگر از فوتبال ساحلی وجود نداشت / مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی کسب مقام سوم جام بین قاره ای دنیا و عناوین فردی ملی پوشان در مراسم برترین‌های دنیا را تبریک گفت. مهدی تاج: توقعی جز..

ادامه مطلب

دولت به حمایت از نیروی مسلح ادامه می‌دهد / روحانی

رییس جمهور با گرامیداشت روز تاریخی 13 آبان و تبعید امام راحل ، گفت: بخشی از صحبت حضرت امام (ره) در چهارم آبان سال 43 به دفاع از عزت و استقلال ارتش تخص..

ادامه مطلب