پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

عکس) + تصادف در آزادراه پل زال- خرم آباد با 2 کشته و 4 زخمی (

رییس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: بر اثر برخورد یکدستگاه خودروی سواری زانتیا و و یکدستگاه تریلر کشنده در ابتدای عوارضی آزادراه پل زال – خرم آباد 2 نفر کشته..

ادامه مطلب

ممنوعیتی جهت آزمایش موشک‌های کشور عزیزمان ایران وجود ندارد

مدیر بخش عدم اشاعه سلاح‌های اتمی وزارت خارجه روسیه گفت: «منع قانونی در مسیر آزمایش‌های موشکی کشور عزیزمان ایران وجود ندارد.»  ممنوعیتی جهت آزما..

ادامه مطلب

انتشار گلچینی از گل‌هایی که به عربستان زده ، پاسخ دندانشکن علی دایی به سعودی‌ها

به گزارش خبرآنلاین، صبحگاه امروز بود که خبری در رسانه های عربستانی منتشر شد که در آن مدافع و کاپیتان اسبق تیم ملی این کشور اهانت بی شرمانه ای به عل..

ادامه مطلب

استقبال موشکی از وزیر دفاع آمریکا و دبیرکل ناتو در کابل!

خبرگزاری فرانسه گزارش داد، وزیر دفاع آمریکا به همراه ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو به شهر کابل پایتخت افغانستان سفر کردند. این در حالی است که گفته شده..

ادامه مطلب

محبوب‌ترین و مهم‌ترین وسیله‌نقلیه در بنگلادش

خودروهای سه چرخ «ریشکا» سال هاست که در کشورهای آسیای میانه از جمله بنگلادش جهت جابجایی و حمل و نقل عمومی استفاده می شوند. ولی در سالهای اخیر با بروز پرسشها ا..

ادامه مطلب

برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران و کره شمالی در حال گسترش است / تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر ادعای بی‌اساس خود علیه برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران را تکرار کرد و گفت: کشور عزیزمان ایران می‌خواهد با گسترش برنامه هسته‌اش..

ادامه مطلب

عکس) + رونمایی چری از شاسی بلند لوکس جدیدش در نمایشگاه ماشین فرانکفورت (

با موتوری در محدوده حجمی 1.5 تا 1.6 لیتر ماشین قادر است تا با توانایی محرک تمام چرخ یا چرخ‌های جلو براند. خودروی تازه همچنین می‌تواند به صورت هیبرید..

ادامه مطلب

دستگیری قاتل چکشی بعد از 6 سال

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که شش سال قبل با ضربات چکش باعث فوت فرد دیگری شده است و متواری شده است بود، شناسایی و دستگیر شد. دستگیر..

ادامه مطلب

تبعیض نژادی در آمریکا رو به گسترش است ، ترامپ باید استیضاح شود

فعال صلح و نویسنده آمریکایی، تبعیض نژادی در آمریکا را یک واقعیت رو به گسترش ‏خواند و گفت سخنان وسیاست های نژادپرستانه دونالد ترامپ آشکار است و کنگره ب..

ادامه مطلب

لازم است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازبینی قرار گیرد / جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور گفتک مورد نیاز است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازبینی و آسیب‌شناسی قرار گیرد. جهانگیری:لازم..

ادامه مطلب