پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

گفت و گو با بهاره رهنما، راجع به بازیگری و کارگردانی

بهاره رهنما در سال های اخیر فارغ از نوشتن نمایشنامه با اجرای نمایش هایی با محوریت دغدغه های زنان به عنوان یک بازیگر زن روشنفکر طرفدار حقوق مشروع و به حق زنان ..

ادامه مطلب

دغدغه مهم ما و سایپا زمین «تختی» است/ مسئله مگویان حل می‌شود ، علیرضا منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار تیمش با سایپا در هفته چهارم لیگ برتر گفت: بزرگترین دغدغه هر دو تیم زمین ورزشگاه تختی است که امیدوارم مسئله س..

ادامه مطلب

آوازخواندن باعث تقویت عضلات بلع مبتلایان به پارکینسون می شود

مطالعات محققان دانشگاه آیووا در آمریکا نشان می‌دهد که آواز خواندن باعث تقویت عضلات کنترل بلع و عملکرد تنفس در افراد مبتلا به پارکینسون می شود.  ..

ادامه مطلب

نیمار را مصدوم کنید!

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، جوردن ایکوکو بازیکن گینگمپ، حریف بعدی پاری سن ژرمن در لیگ یک فرانسه، در مصاحبه با اکیپ به رویایی با نیمار اشاره ..

ادامه مطلب

مزاحمت یک پهپاد ایرانی جهت جنگنده آمریکایی در خلیج فارس / ادعای سی‌ان‌ان

منابع خبری در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان مدعی شده‌اند یک فروند پهپاد ایرانی جهت جنگنده‌ای که قصد فرود روی ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس داشته مزا..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

قرارگاه اجتماعی توفیقی نداشته است ، درصد متکدیان خارجی هستند

معاون اجتماعی مرکز اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور گفت: قرارگاه‌های آسیب‌های اجتماعی راه‌اندازی و در حال فعالیت هستند ولی با پرسشها زیادی دست و پنجه نرم م..

ادامه مطلب

تصویرهای | تجارت پرسود مو در هند

هند بزرگترین صادر کننده موی طبیعی در دنیا است و افراد بسیاری هستند که موی خود را کوتاه می کنند و یا حتی موهای هرزی که در شانه باقی مانده را به سلمانی ها یا..

ادامه مطلب

پرونده انضباطی مربیان تیم آزمون و عزت‌اللهی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روسیه پرونده‌ای جهت مربیان تیم‌های روبین‌کازان و روستوف به علت نقض قوانین تشکیل داد.  پرونده انضباطی م..

ادامه مطلب