پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

تذاکرات مورد نیاز را از طریق کانال‌های دیپلماتیک به سفارت‌خانه‌های خارجی

روابط عمومی وزارت خارجه در بیانیه‌ای به اخبار مربوط به وجود افراد و شبکه های واسطه و سوداگر در اطراف بعضی از سفارت‌خانه های خارجی در پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب

در نقش یک زن پوش بازی می‌کنم / میرطاهر مظلومی

بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما راجع به نمایش تازه خود «بنگاه تئاترال» که با حضور پیشکسوتان عرصه نمایش در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود، گفت: جهت نخستن بار است که ..

ادامه مطلب

پرسپولیس باز هم در مسقط بازی می‌کند ، قرقیزستان منتفی شد

با تصمیم کلوب پرسپولیس این تیم در دیدار برابر الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا در عمان از حریف خود میزبانی خواهد کرد. قرقیزستان منتفی..

ادامه مطلب

هنرپیشه زن سینما در کنار کارلوس کی روش

هنرپیشه زن سینما با کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ملاقات کرد. هنرپیشه زن سینما در کنار کارلوس کی روش ع..

ادامه مطلب

تصویری متفاوت از برج‌های لندن!

در حاشیه آتش سوزی در برج گرنفل، پالیتیکال کارتونز این طرح را با عنوان «امنیت در برابر آتش» منتشر کرد. تصویری متفاوت از برج های لندن! عبارا..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران کشوری نیرومند و پایدار است/ مقابله کشور عزیزمان ایران با دا

واشنگتن پست می نویسد که نیروهای امنیتی کشور عزیزمان ایران به طور موثری با اجرای یک برنامه ضدتروریستی گسترده با تهدیدات داعش مقابله و آنها را خنثی کرد..

ادامه مطلب

قرارداد خرید 60 فروند هواپیما امضا شد ، توافق آسمان‌ایر و بویینگ در تهران

دقایقی پیش، با حضور وزیر کار و نمایندگان شرکت بویینگ و آسمان ایر، قرارداد نهایی خرید 60 فروند هواپیمای بویینگ 737 بین دو شرکت آسمان ایر و بویینگ به امضا ..

ادامه مطلب

قاتل ستایش قریشی فردا محاکمه می شود

وکیل مدافع خانواده ستایش قریشی از ادامه پیگیری به پرونده قتل این دختر خردسال در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران خبرداد و گفت: جلسه بعدی دادگا..

ادامه مطلب

قطر تنها راه تنفس خود را حفظ می‌کند؟

صبح امروز در اقدامی عجیب سران چهار کشور عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرین و مصر اعلام کردند تمام روابط سیاسی و اقتصادی خود را با قطر متوقف می‌..

ادامه مطلب

حمله توئیتری مجدد ترامپ به شهردار لندن

رئیس جمهوری آمریکا که بعد از اتفاق تروریستی اخیر لندن، شهردار این شهر را آماج حملات لفظی خود قرار داده بود، بار دیگر وی را به باد انتقاد گرفت. ..

ادامه مطلب