پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

می خواهیم با دو قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان تاریخ سازی کنیم / رونالدو

مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید می خواهد به همراه تیمش با شکست یوونتوس در دیدار نهایی و ثبت دو قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا تاریخ سازی کند. ..

ادامه مطلب

تصویر + گریم متفاوت مهدی هاشمی 36 سال پیش در فیلمی تاریخی

مهدی هاشمی بازیگر مطرح سینمای ایران، اینستاگرامش را با تصویری از فیلم «مرگ یزدگرد» مربوط به 36 سال پیش به روز کرد. گریم متفاوت مهدی هاشمی 36..

ادامه مطلب

تصویر ، وقتی که قطام ۱۹ ساله بود

ویشکا آسایش که با بازی در نقش قطام در مجموعه امام علی (ع) به شهرت رسید اینستاکرامش را با تصویری از آن دوران به روز کرد. . وقتی که قطام ۱۹ سا..

ادامه مطلب

رونمایی رولزرویس از کوپه ۴۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومانی! ، تصویرهای و مشخصات گران‌قیمت‌ترین خودروی جهان

رولزرویس به تولید خودروهای لوکس و گران‌قیمت مشهور هست. این شرکت ولی از خودرویی رونمایی کرده که تنها یک دستگاه در دنیا از آن ساخته شده است و لقب گران‌قیمت‌ترین..

ادامه مطلب

علت درد بازوی چپ چیست؟

اگرچه دردهای جزئی بخش طبیعی از روند زیاد کردن سن است ولی درد ناگهانی و غیرمعمول در بازوی چپ می‌تواند نشانه وجود مشکلی جدی باشد. علت درد ب..

ادامه مطلب

افزایش سن ازدواج مردان به مرز 28 سال

تغییرات میانگین سن در نخستین ازدواج جهت زنان در نقاط روستایی به مراتب زیاد از نقاط شهری بوده است. افزایش سن ازدواج مردان به مرز 28 سال ..

ادامه مطلب

تصاویر دیدنی + نمایشگاه گل و گیاه چلسی سال 2017 میلادی

به گزارش کشور عزیزمان ایران آنلاین به نقل ازآواکس نیوز، این جشنواره با حضور صدها گردشگر در لندن برپا شد و طراحان زیباترین شکل های متفاوت را با گل های رنگی به ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 744 تومان ، نوسات قیمت طلا و سکه در بازار

امروز سکه طرح قدیم به یک میلیون و 205 هزار و 750 تومان و طرح تازه یک میلیون و 180 هزار تومان به فروش رسید.  نوسات قیمت طلا و سکه در بازار..

ادامه مطلب

روسیه 120 تروریست داعشی را کشت

روسیه اعلام کرد که بمب افکن های این کشور با اجرای یک عملیات متمرکز بیش از 120 تروریست داعشی را در سوریه کشتند. روسیه 120 تروریست داعشی را ک..

ادامه مطلب

سلفی در بوکان قربانی گرفت

به گزارش جام جم آنلاین، مسئول فوریت های پزشکی سردشت روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر غرق شدن مردی 35 ساله ب..

ادامه مطلب