پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

تکذیب عضویت ناطق نوری در جبهه اصولگرایان معتدل

روابط عمومی دفتر حجت الاسلام ناطق نوری با صدور اطلاعیه ای انتصاب ایشان به تشکل ها، جبهه و گروه های حزبی را رد و تاکید کرد وی عضو هیچ حزب و یا تشکلی ن..

ادامه مطلب

قالیباف که حزب ندارد هزینه‌های انتخاباتی‌اش را از کجا آورده است / تاج‌زاده

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: گرانترین ستاد انتخاباتی در دوره‌های قبل جهت قالیباف بوده هست. کسی که حزب ندارد باید بگوید این میلیاردها تومانی که خرج تب..

ادامه مطلب

روایت تاجرنیا از تقسیم کار رییسی و قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: استراتژی اصولگرایان جنبش جریان مذهبی و قشر فرودست جامعه است.  روایت تاجرنیا از تقسیم کار رییسی و قالیباف در ان..

ادامه مطلب

30/ شروع مناظره در ساعت 16/ نامزدها به سالن گریم رفتند ، اولین مناظره ریاست جمهوری

اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 امروز جمعه در ساعت 16:30 برگزار می شود/ این مناظره در محل صداوسیما برگزار می شود. اولین مناظره ریاست جمه..

ادامه مطلب

آمار ضعیف تیم‌های ایرانی در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا

تیم‌های ایرانی در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا نتوانستند حریفان خود را شکست دهند.  آمار ضعیف تیم های ایرانی در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا ..

ادامه مطلب

قبیله‌ای مصری یک داعشی را زنده سوزاندند

پایگاه الجزیره، به نقل از منابع محلی در شبه جزیرۀ سیناء مصر، خبر داد که انفجار یک خودروی بمب گذاری شده است در مناطق قبلیۀ ترابین در شمال سیناء دو کشته و سه مجر..

ادامه مطلب

بهشت رنگ‌ها در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویر هوایی از جزایر پتیت تری (Petite Terre) در مجمع الجزایر گودالوپ تخصیص داده شده است یافته هست. . بهشت رنگ ها در تصویر ر..

ادامه مطلب

سمت سحر نوروززاده در وزارت خارجه آمریکا عوض کردن کرد

عضو تیم سیاستگذاری وزارت خارجه آمریکا از این پست کنار گذاشته هست. نوروز | انتقاد | آمریکا | رسانه ها | وزارت خارجه | وزارت امور خارجه | بین ال..

ادامه مطلب