پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر علی پروین نبودم، تا 5 صبح در خیابان بوق می‌زدم / علی پروین

از مهره چینی کی‌روش کیف کردم؛ ان‌شاءالله 4 سال دیگر با همین کی‌روش خودمان را در جمع 16 تیم برتر می‌بینیم. 

اگر علی پروین نبودم، تا 5 صبح در خیابان بوق می‌زدم / علی پروین

علی پروین: اگر علی پروین نبودم، تا 5 صبح در خیابان بوق می زدم

عبارات مهم : ایران

از مهره چینی کی روش کیف کردم؛ ان شاءالله 4 سال دیگر با همین کی روش خودمان را در جمع 16 تیم برتر می بینیم.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با کسب 4 امتیاز که عالی ترین نتیجه تاریخ فوتبال کشورمان در جام جهانی به حساب می آید، این تورنمنت مهم را به آخر رساند و با قرار گرفتن در مکان سوم گروه B مسابقه های با جام جهانی وداع گفت.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ورزشی؛ وداع شیرینی که به دل تمامی فوتبالدوستان کشورمان نشست. عملکرد تیم کی روش مورد تحسین رسانه های خارجی قرار داده شد و مردم فوتبال دوست کشورمان هم از عملکرد ملی پوشان خود در این سه بازی کاملاً راضی بودند و بعد از اتمام بازی ها با هیجان در خیابان ها به مراسم خوش حالی و پایکوبی پرداختند.

اگر علی پروین نبودم، تا 5 صبح در خیابان بوق می‌زدم / علی پروین

با اتمام جام جهانی جهت تیم ملی کشورمان کماکان دغدغه های فوتبال ملی ادامه دارد، تیمی که حدود شش ماه دیگر باید در جام ملت های آسیا 2019 به مصاف رقبای آسیایی برود و قطعاً بااهمیت ترین دغدغه این تیم ادامه همکاری با کی روش هست. خبرنگار «ایران» به بهانه عملکرد تیم ملی و بحث ادامه همکاری با کی روش به سراغ علی پروین، اسطوره فوتبال کشورمان رفت و با او به گفت وگو پرداخت که متن آن را با یکدیگر می خوانیم.

بازی های تیم ملی در جام جهانی را دیدید؟ چطور بود؟

از مهره چینی کی‌روش کیف کردم؛ ان‌شاءالله 4 سال دیگر با همین کی‌روش خودمان را در جمع 16 تیم برتر می‌بینیم. 

بله، با دیدن بازی های تیم ملی کیف کردم. فوتبال ما آرام آرام در حال پیشرفت است و ما در حال رسیدن به فوتبال اروپا هستیم. ما می توانستیم با اسپانیا مساوی کنیم و پرتغال را ببریم. اگر بازی با پرتغال 5 دقیقه ادامه داشت، این تیم را شکست می دادیم. اگر فرزند ها وقت بیشتری داشتند، می توانستند پرتغال را شکست دهند. حیف شد که بازی ادامه نداشت، اگر چند دقیقه ادامه پیدا می کرد، ما الان در مرحله بعد بودیم.

بازی با پرتغال جهت ما حکم فینال داشت و بازیکنان ما با کیفیت بالاتری نسبت به دیدار قبلی بازی کردند.

ما در بازی با پرتغال خیلی بهتر بودیم و فرزند ها از دقیقه اول حمله می کردند. فرزند ها چند موقعیت خطرناک هم روی دروازه پرتغال ایجاد کردند ولی نتوانستیم تاریخ سازی کنیم. تیم ملی در بازی با پرتغال با دو مهاجم بازی کرد و در دقایق نهایی قهرمان اروپا کاملاً تحت فشار بود.

از نظر شما عالی ترین بازیکن کشور عزیزمان ایران در این دوره از مسابقه های جام جهانی چه کسی بود؟

اگر علی پروین نبودم، تا 5 صبح در خیابان بوق می‌زدم / علی پروین

همه فرزند ها خوب بودند ولی ماشاءالله گلرمان نشان داد که کیفیت بالایی دارد. انتقادها به بیرانوند پیش از برگزاری مسابقه های زیاد بود ولی او نشان داد که این انتقادها صحیح نیست. در کل همه فرزند ها خوب بودند و از جان مایه گذاشتند. باید به کی روش تبریک گفت که با وجود کمبودهایی که داشت، چنین تیم خوبی را جهت جام جهانی آماده کرد. علاوه بر این باید به مردم هم تبریک بگویم، مردمی که واقعاً از جان و دل تیم ملی خود را دوست دارند و با اتحاد در کشور عزیزمان ایران تیم ملی را حمایت کردند و بعد از هر بازی به خیابان ها آمدند.

تیم ملی فوتبال جهت نخستین بار به بیشترین امتیاز هم دست یافت و تاریخ ساز شد.

این بااهمیت ترین اتفاق جهت تیم ملی بود. فرزند ها شاهکار کردند و جهت نخستین بار توانستند 4 امتیاز بگیرند. اگر کمی خوش شانس بودیم، می توانستیم به جمع 16 تیم راه یابیم ولی اشکالی ندارد، ان شاءالله چهار سال دیگر تیم ملی بیاید جزو 16 تیم برتر جام جهانی.

از مهره چینی کی‌روش کیف کردم؛ ان‌شاءالله 4 سال دیگر با همین کی‌روش خودمان را در جمع 16 تیم برتر می‌بینیم. 

بحث قرارداد کی روش مشخص نیست، چه نظری در مورد تمدید قرارداد با او دارید؟

کی روش باید بماند. کسی که اینقدر کاربلد هست، باید بماند و به تیم ملی کمک کند. او در طول این سال ها کمک زیادی به فوتبال کشور عزیزمان ایران کرد که نتیجه اش عملکرد خوب تیم ملی در جام جهانی بود.

اگر علی پروین نبودم، تا 5 صبح در خیابان بوق می‌زدم / علی پروین

از مهره چینی کی روش کیف کردم، او در هر بازی یکی، دو بازیکن را عوض کردن می دهد و تیم حریف را سردرگم می کند. فدراسیون باید از کی روش حمایت کند و امکانات بیشتری در اختیار تیم ملی قرار دهد. تیم ملی جام ملت ها را در پیش دارد و از الان باید به فکر این باشیم که خود را جهت جام ملت ها آماده کنیم.

حرف آخر؟

از دیدن مردم توی خیابان ها کیف کردم، اگر من علی پروین نبودم، تا 5 صبح در خیابان بوق می زدم و خوش حالی می کردم. هم مردم و هم بازیکنان جهت افتخارآفرینی تیم ملی زحمات زیادی کشیدند و از جان مایه گذاشتند. باید به کی روش تبریک گفت. ان شاءالله چهار سال دیگر با همین کی روش خودمان را در جمع 16 تیم برتر می بینیم.

واژه های کلیدی: ایران | فرزند | خیابان | فوتبال | پرتغال | جام جهانی | علی پروین | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs