پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوری یک ساله عالیشاه و نوراللهی ، سرانجام تلخ دو بازیکنی که در میانه راه پرسپولیس را رها کردند

امید عالیشاه و احمد نوراللهی نمی‌توانند از تراکتورسازی به یک تیم نظامی دیگر بروند.

دوری یک ساله عالیشاه و نوراللهی ، سرانجام تلخ دو بازیکنی که در میانه راه پرسپولیس را رها کردند

سرانجام تلخ دو بازیکنی که در میانه راه پرسپولیس را رها کردند/ دوری یک ساله عالیشاه و نوراللهی

عبارات مهم : بازیکن

امید عالیشاه و احمد نوراللهی نمی توانند از تراکتورسازی به یک تیم نظامی دیگر بروند.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از حضور امید عالیشاه و احمد نوراللهی در تراکتورسازی و انجام چند بازی جهت این تیم، تبریزی ها با ممنوعیت جذب بازیکن روبه رو شدند و همین مساله باعث شد تا مجوز بازی این دو باطل شود. به همین علت احمد نوراللهی و امید عالیشاه از ادامه بازی در لیگ شانزدهم محروم شدند و فقط تمرینات اختصاصی انجام دادند. با آخر فصل هر روز خبر جدیدی راجع به این دو بازیکن شنیده می شود. یک روز شایعه بازگشت نوراللهی به پرسپولیس شنیده می شود، روز بعد از حضور این دو در ملوان صحبت به میان می آید و یک روز دیگر خبر حضور عالیشاه و نوراللهی در فجرسپاسی و لیگ یک منتشر می شود.

دوری یک ساله عالیشاه و نوراللهی ، سرانجام تلخ دو بازیکنی که در میانه راه پرسپولیس را رها کردند

وقوع تمام این اتفاق ها ولی امکان پذیر نیست. در آیین نامه شرکت لیگ بندی وجود دارد با این متن: «بازیکنانی که به عنوان سهمیه سرباز از سوی مراجع ذی صلاح به کلوب های نظامی و انتظامی تخصیص داده شده است داده می شوند باید تا آخر دوران سربازی خود را در آن کلوب سپری كنند و حق انتقال به دیگر کلوب های نظامی و انتظامی را ندارند.» بر اساس این بند که آبان ماه سال 1390 تصویب شده، امید عالیشاه و احمد نوراللهی اجازه انتقال به فجرسپاسی و ملوان را ندارند و باید تا آخر دوران سربازی در تراکتورسازی بمانند. با توجه به این مساله و محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن، نوراللهی و عالیشاه باید یک فصل را دور از فوتبال سپری کنند.

این خبر خوبی جهت این دو بازیکن نیست. بازیکنانی که جهت گذراندن دوران سربازی به تراکتورسازی رفتند ولی حالا با این موانع بزرگ مواجه شده است اند. موانعی که شاید یک فصل آنها را از فوتبال دور کند.

امید عالیشاه و احمد نوراللهی نمی‌توانند از تراکتورسازی به یک تیم نظامی دیگر بروند.

واژه های کلیدی: بازیکن | سربازی | بازیکنان | پرسپولیس | تراکتورسازی | امید عالیشاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs