پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنگامی که جرج کلونی دروغ‌های هالیوود را افشا می‌کند

جرج کلونی علی رغم تصویر قشنگ و بی‌نقصی که هالیوود از سبک زندگی آمریکایی دهه 50 میلادی در نزدیکی شهر شهرها نشان می‌دهد، در فیلم تازه‌اش با طنزی تلخ به عنوان تعصب

هنگامی که جرج کلونی دروغ‌های هالیوود را افشا می‌کند

هنگامی که جرج کلونی دروغ های هالیوود را افشا می کند

عبارات مهم : تصویر

جرج کلونی علی رغم تصویر قشنگ و بی نقصی که هالیوود از سبک زندگی آمریکایی دهه 50 میلادی در نزدیکی شهر شهرها نشان می دهد، در فیلم تازه اش با طنزی تلخ به عنوان تعصبات نژادی، آن دوران را به تصویر کشیده است.

به گزارش خبرآنلاین، «سابربیکن»(Suburbicon) فیلمی به کارگردانی جرج کلونی و بازی جولین مور و مت دیمن هست. داستان فیلم در شهری به نام سابربیکن روی می دهد که با زنجیره ای از جنایات سورئال و تصویر العمل خشن اهالی از همسایه شدن با یک خانواده سیاه پوست از رویای آمریکایی برمی خیزد.

هنگامی که جرج کلونی دروغ‌های هالیوود را افشا می‌کند

«سابربیکن» نخستین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمده هست. جرج کلونی در نشست خبری بعد از نمایش فیلم در جشنواره با اشاره به تاریخ برده داری و نژادپرستی در آمریکا گفت: «در این فیلم می بینیم که ما هیچ گاه مشکلاتمان را با عنوان نژادپرستی به شکل کامل حل نکرده ایم.»

مت دیمن نیز به خشونت های ماه پیش در شارلوتسویل اشاره کرد و گفت: «مشکلاتی که در این فیلم به آن ها اشاره می شود، حل نشده است و تا زمانی که صادقانه به غلط های گذشته اعتراف نکنیم، حل نمی شوند.» او در فیلم نقش شخصیتی به نام گاردنر را بازی می کند. در «سابربیکن» زندگی گاردنر در اثر تنش های بیرونی تیره می شود. جولین مور در فیلم دو نقش بازی می کند. خواهرانی دوقلو که یکی از آن ها همسر گاردنر است.

جرج کلونی علی رغم تصویر قشنگ و بی‌نقصی که هالیوود از سبک زندگی آمریکایی دهه 50 میلادی در نزدیکی شهر شهرها نشان می‌دهد، در فیلم تازه‌اش با طنزی تلخ به عنوان تعصب

فیلمنامه «سابربیکن» اثر برادران مشهور کوئن است.

کلونی باور دارد که فیلم «سابربیکن» بازتاب دهنده خشم عمیقی جاری در آمریکا است و البته تاکید کرد فیلم ارتباطی به دونالد ترامپ و سیاست های او ندارد. او در این باره گفت: «مردم خشمگین هستند، خیلی از ما خشمگین هستیم، از خودمان عصبانی هستیم، عصبانی از مسیری که کشور می رود، عصبانی از مسیری که دنیا پیش گرفته است.»

در این نشست یکی از حاضران از کلونی پرسید دوست داری رییس جمهور بعدی آمریکا باشی. کلونی در پاسخ به شوخی گفت: «به نظر جالب می رسه! بگذارید اینطور بگویم، هر کسی رییس جمهور بعدی باشد خوب هست، فقط هر چه سریعتر بشود.»

هنگامی که جرج کلونی دروغ‌های هالیوود را افشا می‌کند

کلونی بیش از همه در عالم سینما به عنوان بازیگر آشنا می شود ولی در در جایگاه کارگردان به غیر از «سابربیکن» فیلم «مردان یادمان ها» را در کارنامه دارد که سال 2014 روی پرده سینما رفت.

واژه های کلیدی: تصویر | سینما | آمریکا | هالیوود | آمریکایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs