پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اظهارات فرحبخش راجع به حواشی فیلمش

کارگردان فیلم «پا تو کفش من نکن» با اشاره به اعلام وزارت ارشاد راجع به رده سنی که این فیلم را می‌توانند ببینند، اظهار کرد: وزارت ارشاد در نامه‌ای به سینماهای سر

اظهارات فرحبخش راجع به حواشی فیلمش

اظهارات فرحبخش راجع به حواشی فیلمش

عبارات مهم : سیاسی

کارگردان فیلم «پا تو کفش من نکن» با اشاره به اعلام وزارت ارشاد راجع به رده سنی که این فیلم را می توانند ببینند، اظهار کرد: وزارت ارشاد در نامه ای به سینماهای سراسر کشور اعلام کرده است که به افراد زیر 12 سال توصیه نمی شود فیلم «پا تو کفش من نکن» را ببینند.

محمدحسین فرح بخش در گفت وگو با ایسنا با اعتقاد براینکه این فیلم سینمایی فضای مفرحی دارد، بیان کرد: من به عنوان کارگردان فیلم نظر وزارت ارشاد را قبول ندارم لیکن اعتقاد دارم «پا تو کفش من نکن» فضای مفرح وشادی دارد که از رده سنی 2 تا 90 ساله می توانند آن را ببینند.

اظهارات فرحبخش راجع به حواشی فیلمش

او با اشاره به دلایل تصمیم گیری وزارت ارشاد راجع به رده سنی فیلم «پا تو کفش من نکن»، بیان کرد: افرادی که دنبال پرسشها سیاسی هستند می خواهند به وزارت ارشاد جهت مقاصد سیاسی خود فشار بیاورند و به همین علت فیلم ما را وجه المصالحه قرار داده اند و گرنه فیلم ما سلامت، مفرح و طنز است.

فرحبخش افزود: فیلم «پا تو کفش من نکن» شب گذشته در حضور خبرنگاران و عوامل سینما نمایش داده شد و همه تعجب کردند که آیا جهت این فیلم سالم باید حاشیه درست کنند. اطمینان دارم اگر مردم فیلم را ببینند با روحیه شاد، آرام و لبی خندان از سالن سینما خارج خواهند شد و حتی خنده ارزش خواهد گرفت که آیا جهت این فیلم حاشیه درست شده است است.

کارگردان فیلم «پا تو کفش من نکن» با اشاره به اعلام وزارت ارشاد راجع به رده سنی که این فیلم را می‌توانند ببینند، اظهار کرد: وزارت ارشاد در نامه‌ای به سینماهای سر

کارگردان «پا تو کفش من نکن» با تاکید بر فضای مناسب فیلم جهت تمامی سنین گفت: از نظر من این فیلم را همه سنین می توانند ببینند ولی در حال حاضر وزارت ارشاد مسؤول است و نقش حاکمیتی دارد. ما هم جهت اینکه از وزارت ارشاد حمایت کنیم اعتراض نمی کنیم ولی به مردم اعلام می کنم که «پا تو کفش من نکن» فضا و کیفیت مناسبی دارد و دلواپس نباشند.

فرحبخش با بیان اینکه هیچ فیلمی در جمهوری اسلامی نمایش داده نمی شود که بنیان خانواده را خراب کند، ادامه داد : بعد از سی وپنج سال فعالیت کاری با اطمینان می گویم که فیلم های سینمایی از ده ها فیلتر رد می شوند و امکان ندارد که مسئله غیراخلاقی و غیرشرعی در فیلمی باشد و اکران شود. همه این پرسشها توطئه علیه سینمای کشور عزیزمان ایران است که در ادوار متفاوت بوده و امروز زیاد هم شده است هست. افرادی که بیرون حوزه ارشاد هستند با وزارت ارشاد رابطه خوشی ندارند و دوست دارند کاری کنند که سینما و اهالی آن خوش حالی انتخابات را نبینند و به سال ها قبل برگردند.

واژه های کلیدی: سیاسی | سینما | سینمای | سینمایی | کارگردان | کارگردان فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs