پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آقای زیباکلام!گشتیم نبود

دکتر صادق زیباکلام، استاد قابل احترام دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از صحبت مدیر جمهوری در جمع مدیران ارشد دولتی در توئیتی بر روحانی خرده گرفت که حکم سر

آقای زیباکلام!گشتیم نبود

آقای زیباکلام!گشتیم نبود

عبارات مهم : اعدام

دکتر صادق زیباکلام، استاد قابل احترام دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از صحبت مدیر جمهوری در جمع مدیران ارشد دولتی در توئیتی بر روحانی خرده گرفت که حکم سرکوب داده است!

آقای زیباکلام!گشتیم نبود

او نوشت: «جناب آقای روحانی جهت شما نه، ولی جهت من شرم آور است چون خیلی ها که امروز برایشان بدون درنگ خواهان سرکوب و مجازات زندان و اعدام شدید، همان هایی هستند که 29 اردیبهشت پارسال صادقانه و با هزاران امید پای صندوق رأی رفته و به حضرتعالی رأی دادند.»

توئیت استاد ما را هم دلواپس کرد که واقعاً روحانی چنین سخنانی به زبان آورده و خواستار اعدام و زندان شده است است؟ متن صحبت مدیر جمهوری را زیر و رو کردیم و چیزی حتی نزدیک به نگرانی دکتر زیباکلام نیافتیم. گفتیم شاید مدیر جمهوری در همایش قوه قضائیه مطلبی بیان کرده که استاد را مشوش ساخته است.

دکتر صادق زیباکلام، استاد قابل احترام دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از صحبت مدیر جمهوری در جمع مدیران ارشد دولتی در توئیتی بر روحانی خرده گرفت که حکم سر

در آن متن هم چیزی جز این نکات خطاب به مسئولان قضایی نیافتیم که «شما قضات و دادستان های محترم کشور پاسداران جامعه سالم هستید و باید کاری کنید که هیچ مجرمی احساس امنیت نکند و از سوی دیگر هیچ انسانی نیز حتی زمانی که به عنوان متهم در دادگاه حضور دارد، پیش از اثبات جرم نباید احساس ناامنی کند… اگر مردم ببینند که فضای کسب و کار فضای سالمی است و به هر تخلفی فوراً پیگیری می شود، امنیت در این فضا ارتقا می یابد.»

انتقادهای استاد صریح اللهجه به سخنان روحانی را کاری نداریم و چه بسا با بخشی از آن هم همراهی کنیم ولی این کجا و ادعای صدور حکم زندان و اعدام کجا؟ البته در روزهای اخیر بعضی دیگر از مسئولان بیانی شبیه به آنچه زیباکلام گفته اند، داشتند و یک روزنامه مخالف دولت هم در تیتر یک خود خواستار اعدام و مصادره اموال شده است بود که قاعدتاً آنها را نمی توان به پای دولت و مدیر آن گذاشت.

روزنامه کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: اعدام | زندان | روزنامه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs