پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

بستن تنگه هرمز یعنی ترساندن نظامی/ موضع رسمی دولت نسبت به درگیری نظامی اعلام شود ، علی خرم

کارشناس پرسشها سیاست‌خارجی اعتقاد است سخنان حسن روحانی راجع به بستن تنگه هرمز به معنای ترساندن نظامی است لذا اگر کشور عزیزمان ایران قادر به بستن تنگ..

ادامه مطلب

آقای زیباکلام!گشتیم نبود

دکتر صادق زیباکلام، استاد قابل احترام دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از صحبت مدیر جمهوری در جمع مدیران ارشد دولتی در توئیتی بر روحانی خرده گرفت که..

ادامه مطلب

کشته شدن یک نفر در تجمعات کازرون/ درگیری‌های پراکنده‌ همچنان وجود دارد ، او

تبادار با تصریح این‌که تجمع اخیر بعضی افراد در کازرون غیرقانونی بوده هست، تعداد یک کشته ناشی از این تجمع‌ها را تایید و عنوان کرد: درگیری‌های پراکنده‌ای..

ادامه مطلب

کابینه دوازدهم نیاز به یک جراحی بزرگ دارد / ناصری

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص انتقادات رئیس‌جمهور نسبت به بعضی از مدیران و وزرا گفت: کابینه دوزادهم نیاز به یک جراحی بزرگ دارد تا امید و نشاط اجتماع..

ادامه مطلب

اعترافات ٨٨ چگونه پخش شد

رئيس اسبق صداوسيما را درخيابان پاستور شرقي بعد از گيت اول بازرسي ملاقات مي كنم. بنايي قديمي كه طبق گفته كارمندانش شناسنامه اي ٦٠ساله دارد و متعلق به خاندا..

ادامه مطلب

دولت به حمایت از نیروی مسلح ادامه می‌دهد / روحانی

رییس جمهور با گرامیداشت روز تاریخی 13 آبان و تبعید امام راحل ، گفت: بخشی از صحبت حضرت امام (ره) در چهارم آبان سال 43 به دفاع از عزت و استقلال ارتش تخص..

ادامه مطلب

سیاستمدار اصیل

جنگجویی را که مشق رزم نکرده و تنها بر مبنای « آرمان» هایش اسلحه به دست می گیرد چریک می نامند. مبارزه جهت پاسداری از آرمان، گوشت و پوست را پیش چَشم چ..

ادامه مطلب

ترامپ تا &quot/ از پسرم می‌ترسید ، سر حد مرگ&quot، پدر مدیر سابق اف‌بی‌آی

پدر مدیر سابق اف‌بی‌آی گفت، علت اخراج پسرش این بود که رئیس‌جمهوری آمریکا تا سر حد فوت از او می‌ترسیده است.  پدر مدیر سابق اف بی آی: ت..

ادامه مطلب

روحانی در مرحله اول پیروز می‌شود ، اعضای شورای نگهبان بی‌طرفی خود را حفظ کنند، قالیباف تکرار احمدی‌نژاد است

شهردار دوران اصلاحات گفت: شورای نگهبان جایگاه نظارتی دارد و در انتخابات اگر اعضای آن به کاندیدایی باور و قصد حمایت از او را دارند نباید قانوناً و شر..

ادامه مطلب

نسبت به کاندیداها نفیاٌ یا اثباتاٌ نظری اعلام نکردم/ حضور مردم در انتخابات سپر امنیتی است ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «حضور مردم در انتخابات سپر امنیتی جهت کشور ایجاد می‌کند» گفت: بنده نفیاً یا اثباتاً نسبت به کاندیداها نظری اعلام نکردم..

ادامه مطلب