پنبه اى نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها

پنبه اى: نوروز انتقاد آمریکا رسانه ها وزارت خارجه وزارت امور خارجه بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار حوادث قناری دزد تهرانپارس دستگیر شد

به گزارش مهر، مدیر کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با اعلام این خبر گفت: در جهت اجرای طرح رعد و تدابیر سلسله مراتب فرماندهی، تیمی از ماموران این کلانتری به گشتزنی

قناری دزد تهرانپارس دستگیر شد

عبارات مهم : قناری

ماموران کلانتری جوادیه تهرانپارس، قناری دزد را دستگیر کردند.

به گزارش مهر، مدیر کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با اعلام این خبر گفت: در جهت اجرای طرح رعد و تدابیر سلسله مراتب فرماندهی، تیمی از ماموران این کلانتری به گشتزنی در نقاط جرم خیز پرداختند که همین اثناء در خیابان «امین» فردی را در پیاده رو در حال زاغ زنی یک منزل مشاهده و جهت دستگیری وی اقدام کردند.

وی افزود: فرد مظنون به محض دیدن ماموران فرار را بر قرار ترجیح داد و بلافاصله تلاش کرد از محل متواری شود ولی با سرعت عمل ماموران این امکان از وی سلب شده است و در حالی که تلاش داشت با سلاح سرد دست ساز خودش به ماموران حمله کند، بازداشت شد.

قناری دزد تهرانپارس دستگیر شد

سرهنگ منصور حشمتیان اضافه کرد: متهم به کلانتری انتقال یافته و تحت بازجویی های انجام شده است مشخص شد که وی چندی پیش با همدستی یک سارق دیگر از یک منزل در همین محدوده دزدی کرده است که متعاقبا مالباخته به کلانتری دعوت و با شناسایی صورت این سارق گفت که وی با همدستش به زور وارد منزل آنها شده است و بعد از بستن دست و پای وی و خانواده اش اقدام به دزدی ۲ میلیون تومان طلا و ۴۰ قطعه قناری به ارزش پنج میلیون تومان کرده است.

سرهنگ حشمتیان افزود: متهم در بازجویی های انجام شده است به جرم خود مبنی بر دزدی از منزل شاکی اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه وی نیز قناری های مسروقه کشف و متهم جهت بررسی های زیاد به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد.

به گزارش مهر، مدیر کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با اعلام این خبر گفت: در جهت اجرای طرح رعد و تدابیر سلسله مراتب فرماندهی، تیمی از ماموران این کلانتری به گشتزنی

واژه های کلیدی: قناری | انتقال | میلیون | دستگیری | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs